Partnerzy

SEINARI, Agencja Innowacji w Górnej Normandii,

Agencja Innowacji jest narzędziem operacyjnym, towarzyszącym firmie HEATSELF w fazie tworzenia i pozycjonowania strategicznego.
www.seinari.fr

Sieć przedsiębiorczości

Sieć Przedsiębiorczości, działająca w 67 miejscach we Francji, wspiera przedsiębiorców, zapewniając im indywidualną pomoc w perspektywie długoterminowej w postaci przedsiębiorcy wolontariusza.
www.reseau-entreprendre.org

Oséo Innovation

OSEO działa w trzech głównych dziedzinach :
Wspieranie innowacji
Gwarancja bankowych środków finansowych i transakcji kapitałowych
Finansowanie inwestycji i cyklu operacyjnego we współpracy z bankami.
OSEO wspiera nas w naszych programach innowacji.
www.oseo.fr

Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego (FEDER)

Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego dąży do wzmocnienia spójności gospodarczej i społecznej w Unii Europejskiej, współpracując z przedsiębiorstwami m.in. w zakresie projektów inwestycyjnych.
FEDER

Region Górna Normandia

www.hautenormandie.fr

CCI Rouen

www.rouen.cci.fr

Rouen Initiative

Rouen Initiative

Innovapole76

Region wspierał tworzenie naszej firmy dzięki programowi operacyjnemu rozwoju i pomocy w tworzeniu przedsiębiorstwa.

Stowarzyszenie Rouen Initiative należy do krajowej sieci France Initiative, łączącej ponad 240 platform lokalnych inicjatyw w całym kraju.
Rouen Initiative uczestniczyło w tworzeniu HEATSELF firmy i monitorowaniu wsparcia wraz z Innovapole76, inkubatorem przedsiębiorczości w Rouen.

Doradcy inkubatora przedsiębiorczości z Rouen, Innovapôle76 oraz Izby Przemysłowo-Handlowej w Rouen zaproponowali nam indywidualne wsparcie przy uruchamianiu naszej działalności. Wsparcie to obejmuje głównie innowacje, jakie oferujemy w naszej ofercie produktowej.
www.rouen.cci.fr/innover/index.asp

Total ze swoją strukturą Rozwój Regionalny Total

Rozwój Regionalny Total wspiera MŚP i przedsiębiorców, angażuje się w tworzenie i utrzymanie trwałych miejsc pracy i wdraża innowacyjne projekty.
www.total.com


Utrzymanie temperatury medium lub płynuOchrona zasobników, zbiorników, rynien, rur spustowych, przewodów rurowych i kanalizacji za pomocą przewodów grzejnych. Utrzymanie temperatury medium lub płynu dzięki samoregulującym przewodom grzejnym.Poznaj nasze produkty


Firma HEATSELF wykorzystuje całą swoją wiedzę, doświadczenie oraz zasoby przemysłowe do spełniania potrzeb w zakresie przewodów grzejnych oraz nowych zastosowań.

Oprócz oferty samoregulujących przewodów grzejnych ogólnych lub na specjalne zamówienie, dostarczamy akcesoria potrzebne do instalacji systemu ogrzewania elektrycznego, a także usługi w zakresie diagnostyki, doradztwa i instalacji.


Przewody grzejne samoograniczająceSamoograniczające przewody grzejne HEATSELF produkowane są w 100% we Francji, w naszym zakładzie produkcyjnym w Normandii, w Saint-Saëns.

Jakość i usługi


Firma HEATSELF do zapewnienia najwyższej jakości usług towarzyszących swoim produktom.

Obecnie firma HEATSELF zaangażowała się w proces doskonalenia systemu zarządzania jakością zgodnie z normą ISO 9001 : 2015.

W tym celu firma HEATSELF skupia się na :

Dostarczaniu produktów i usług spełniających wymagania klientów oraz obowiązujące wymogi prawne i regulacyjne.

Zadowoleniu klienta, oferując mu skuteczny system, obejmujący procesy mające na celu poprawę systemu.

Spełnieniu wymogów,, zarówno klientów, jak i obowiązujących przepisów.

Umiejętności

Od formowania chemicznego na wytłaczarce dwuślimakowej po wytłaczanie wielowarstwowego samoregulującego przewodu grzejnego, firma HEATSELF kontroluje cały łańcuch produkcyjny.

Dowiedz się więcej

Indywidualne realizacje

Dysponujemy zarówno liniami produkcyjnymi, jak i liniami przeznaczonymi do rozwoju, które zapewniają nam dużą elastyczność.

Dowiedz się więcej

Katalogi produktów

Kable, akcesoria montażowe, zestaw zakończeniowy, zestaw przyłączeniowy...

Dowiedz się więcej

Zalecenia montażowe

W trakcie przygotowywania i układania samoregulującego lub samoograniczającego przewodu grzejnego należy zachować taką samą ostrożność, jak w przypadku światłowodu : jest to element elektroniczny

Dowiedz się więcej

HEATSELF : Actualités


Contact


HEATSELF

N°181
ZI les Aulnaies
F-76680 Saint Saëns
FRANCE

contact(a)heatself.com

Téléphone : +33 (0)2.35.34.21.45