Heatself : Prezentacja

Głównym celem firmy HEATSELF jest zaspokajania potrzeb przemysłu i budownictwa. Nasz know-how obejmuje między innymi przemysł kosmiczny, lotniczy, petrochemiczny i przetwórczy. Od budownictwa indywidualnego po zbiorowe, poprzez infrastruktury - to obszary działalności firmy HEATSELF.

Firma HEATSELF swojemu biuru projektowemu, prowadzącemu prace wyłącznie nad technologiami utrzymania temperatury i ochrony przed mrozem, posiada technicznie zaawansowane środki do prowadzenia badań, projektowania, produkcji i sprzedaży swoich produktów. Narzędzie przemysłowe, opierające się na technicznej wiedzy fachowej w dziedzinie polimerów, ich przetwarzania i wykorzystywania.

Oprócz oferty kabli samoregulujących firma HEATSELF dostarcza akcesoria potrzebne do instalacji systemu ogrzewania elektrycznego, a także usługi w zakresie diagnostyki, doradztwa i wykonania. Powołaniem firmy jest spełnianie potrzeb klientów. Narzędziem jest kreatywny rozwój produktów i usług. Pozwoliło to firmie już na samym początku wejść na drogę innowacji procesów i produktów :

  • Innowacja procesowa poprzez opracowanie narzędzi przemysłowych w zakładzie w Saint Saëns (76680).
  • Innowacja produktowa poprzez prowadzenie wspólnych projektów w branży kosmicznej i lotniczej, aby wprowadzić nowe rozwiązania na rynek elektrycznych systemów grzewczych.

Dzięki swojej polityce zarządzania jakością firma HEATSELF jest na drodze do uzyskania certyfikatu ISO 9001 i EN9100.

Od momentu utworzenia firma HEATSELF wspierana była przez :

  • Inkubator SEINARI, Agencja Innowacji w Górnej Normandii,
  • Inkubator innowacyjnych przedsiębiorstw INNOVAPOLE76 Izby Przemysłowo-Handlowej w departamencie Sekwana Nadmorska, z platformą lokalnych inicjatyw Rouen Initiative,
  • OSEO Innovation Rouen
  • Sieć przedsiębiorczości w departamencie Sekwana Nadmorska i Eure
  • Region Górna Normandia
  • Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego FEDER
  • ROZWÓJ REGIONALNY TOTAL


Utrzymanie temperatury medium lub płynuOchrona zasobników, zbiorników, rynien, rur spustowych, przewodów rurowych i kanalizacji za pomocą przewodów grzejnych. Utrzymanie temperatury medium lub płynu dzięki samoregulującym przewodom grzejnym.Poznaj nasze produkty


Firma HEATSELF wykorzystuje całą swoją wiedzę, doświadczenie oraz zasoby przemysłowe do spełniania potrzeb w zakresie przewodów grzejnych oraz nowych zastosowań.

Oprócz oferty samoregulujących przewodów grzejnych ogólnych lub na specjalne zamówienie, dostarczamy akcesoria potrzebne do instalacji systemu ogrzewania elektrycznego, a także usługi w zakresie diagnostyki, doradztwa i instalacji.


Przewody grzejne samoograniczająceSamoograniczające przewody grzejne HEATSELF produkowane są w 100% we Francji, w naszym zakładzie produkcyjnym w Normandii, w Saint-Saëns.

Jakość i usługi


Firma HEATSELF do zapewnienia najwyższej jakości usług towarzyszących swoim produktom.

Obecnie firma HEATSELF zaangażowała się w proces doskonalenia systemu zarządzania jakością zgodnie z normą ISO 9001 : 2015.

W tym celu firma HEATSELF skupia się na :

Dostarczaniu produktów i usług spełniających wymagania klientów oraz obowiązujące wymogi prawne i regulacyjne.

Zadowoleniu klienta, oferując mu skuteczny system, obejmujący procesy mające na celu poprawę systemu.

Spełnieniu wymogów,, zarówno klientów, jak i obowiązujących przepisów.

Umiejętności

Od formowania chemicznego na wytłaczarce dwuślimakowej po wytłaczanie wielowarstwowego samoregulującego przewodu grzejnego, firma HEATSELF kontroluje cały łańcuch produkcyjny.

Dowiedz się więcej

Indywidualne realizacje

Dysponujemy zarówno liniami produkcyjnymi, jak i liniami przeznaczonymi do rozwoju, które zapewniają nam dużą elastyczność.

Dowiedz się więcej

Katalogi produktów

Kable, akcesoria montażowe, zestaw zakończeniowy, zestaw przyłączeniowy...

Dowiedz się więcej

Zalecenia montażowe

W trakcie przygotowywania i układania samoregulującego lub samoograniczającego przewodu grzejnego należy zachować taką samą ostrożność, jak w przypadku światłowodu : jest to element elektroniczny

Dowiedz się więcej

HEATSELF : Actualités


Contact


HEATSELF

N°181
ZI les Aulnaies
F-76680 Saint Saëns
FRANCE

contact(a)heatself.com

Téléphone : +33 (0)2.35.34.21.45