Przewody grzejne dla branży motoryzacyjnej

Współpraca z przemysłem motoryzacyjnym obejmuje wiele aspektów, w tym między innymi ograniczenie emisji zanieczyszczeń z wysokoprężnych silników spalinowych, komfort termiczny.

Firma pracuje nad technologią, która ma zapewnić utrzymanie temperatury w zbiornikach i rurach doprowadzających mocznik do układu wydechowego. Łącząc się ze spalinami, mocznik znacznie zmniejsza ilość tlenków azotu, powstałych w wyniku niecałkowitego spalania paliwa w silniku.

Niestety mocznik jest bardzo wrażliwy na niską temperaturę. I tu właśnie wkracza HEATSELF ze swoją technologią gwarantującą utrzymanie mocznika w zakresie temperatur zapewniających optymalną emisję zanieczyszczeń z silników.

Dzięki technologii HEATSELF nie trzeba już montować czujnika ani ogranicznika. Prostota wykonania czyni z niej technologię idealną dla tych zastosowań.

HEATSELF działa również we wnętrzu pojazdu, dążąc do lepszego rozdziału stref ciepła. Zapewni to optymalny komfort cieplny bez użycia dużej ilości energii dla ogrzania całego wnętrza.


Utrzymanie temperatury medium lub płynuOchrona zasobników, zbiorników, rynien, rur spustowych, przewodów rurowych i kanalizacji za pomocą przewodów grzejnych. Utrzymanie temperatury medium lub płynu dzięki samoregulującym przewodom grzejnym.Poznaj nasze produkty


Firma HEATSELF wykorzystuje całą swoją wiedzę, doświadczenie oraz zasoby przemysłowe do spełniania potrzeb w zakresie przewodów grzejnych oraz nowych zastosowań.

Oprócz oferty samoregulujących przewodów grzejnych ogólnych lub na specjalne zamówienie, dostarczamy akcesoria potrzebne do instalacji systemu ogrzewania elektrycznego, a także usługi w zakresie diagnostyki, doradztwa i instalacji.


Przewody grzejne samoograniczająceSamoograniczające przewody grzejne HEATSELF produkowane są w 100% we Francji, w naszym zakładzie produkcyjnym w Normandii, w Saint-Saëns.

Jakość i usługi


Firma HEATSELF do zapewnienia najwyższej jakości usług towarzyszących swoim produktom.

Obecnie firma HEATSELF zaangażowała się w proces doskonalenia systemu zarządzania jakością zgodnie z normą ISO 9001 : 2015.

W tym celu firma HEATSELF skupia się na :

Dostarczaniu produktów i usług spełniających wymagania klientów oraz obowiązujące wymogi prawne i regulacyjne.

Zadowoleniu klienta, oferując mu skuteczny system, obejmujący procesy mające na celu poprawę systemu.

Spełnieniu wymogów,, zarówno klientów, jak i obowiązujących przepisów.

Umiejętności

Od formowania chemicznego na wytłaczarce dwuślimakowej po wytłaczanie wielowarstwowego samoregulującego przewodu grzejnego, firma HEATSELF kontroluje cały łańcuch produkcyjny.

Dowiedz się więcej

Indywidualne realizacje

Dysponujemy zarówno liniami produkcyjnymi, jak i liniami przeznaczonymi do rozwoju, które zapewniają nam dużą elastyczność.

Dowiedz się więcej

Katalogi produktów

Kable, akcesoria montażowe, zestaw zakończeniowy, zestaw przyłączeniowy...

Dowiedz się więcej

Zalecenia montażowe

W trakcie przygotowywania i układania samoregulującego lub samoograniczającego przewodu grzejnego należy zachować taką samą ostrożność, jak w przypadku światłowodu : jest to element elektroniczny

Dowiedz się więcej

HEATSELF : Actualités


Contact


HEATSELF

N°181
ZI les Aulnaies
F-76680 Saint Saëns
FRANCE

contact(a)heatself.com

Téléphone : +33 (0)2.35.34.21.45